Доска объявлений
Витрины, прилавки, торговые островки. альфа-стильKeytruda кейтруда, зелбораф, золадекс, ревлимидСредство для уничтожения насекомых, sano к300 630 мл, арт.28

Установи судової експертизи (список додається) мають приймати зразки для аналізу ДНК від близьких родичів пропалих безвісти в АТО БЕЗКОШТОВНО та БЕЗ ПОСТАНОВИ про відібрання зразків ДНК для експертного дослідження.


Дорогі друзі!

Службі безпеки України потрібна ваша допомога! Прошу максимально поширити цю інформацію, бо вона допоможе багатьох з наших співвітчизників, а особливом мамам, що шукають сьогодні своїх рідних та близьких, які зникли у вирі війни .

Прошу максимальний репост!!!

Установи судової експертизи (список додається) мають приймати зразки для аналізу ДНК від близьких родичів пропалих безвісти в АТО БЕЗКОШТОВНО та БЕЗ ПОСТАНОВИ про відібрання зразків ДНК для експертного дослідження. Хто знає, що це, і з чим стикаються родичі - зрозуміє!

Ми вдячні колегам з Міністерства внутрішніх справ, зокрема заступнику міністра Віталію Миколайовичу Сакалу за те, що було продубльовано телеграму, згідно з якою, зразки на ДНК установами судової експертизи мають прийматися без постанови та безкоштовно!

Давайте зворотню інформацію про те, чи справи пішли на краще.


Автор: Markian Lubkivskyi
16.11.2014
Просмотров: 1462